Esenköy Belediyesi

BAŞKAN'IN MESAJLARI

BAŞKANDAN MESAJLAR

Sevgili Esenköylüler!

 

Önümüzdeki süreçte Esenköy'u geleceğe taşırken Esenköylüler ile birlikte olmanın heyecanını yaşamaktayım. Sizinle birlikteyim; el ele, gönül gönüle sizlere hizmet etmenin sorumluluğunun heyecanı içindeyim. Esenköy Belediyesi her zaman sizin hizmetinizde ve yanınızda olacak.
 
Sevgili Esenköylüler!
 
Kadim beldemiz üzerine sevdamız var, projelerimiz var, hizmetlerimiz var. Geçmişi geleceğe taşıyarak dünü, bugünü bütünleştirerek yaşatmaya çalışacağız. Bunu gerçekleştirirken en büyük desteğimiz sizler olacaksınız. Birlikte sevineceğiz, birlikte yorulacağız, daima kazanan Esenköyümüz olacak.
 
Gençlerimiz, kadınlarımız, engellilerimiz, yaşlılarımız sunulacak yeni imkânlarla Esenköylü olmanın bir ayrıcalık olduğunu daha içten hissedecek.
 
Biz Esenköy ve Esenköylüler için durmadan yorulmadan çalışırken sizin de bizi denetlemek için, gözlemlemek için yanımızda olmanızı istiyoruz.
 
Esenköy yönetiminde, projelerinde, kararlarında ve geleceğinde söz sahibi olmanız için yola çıktık. Siz de 31 Mart 2019 seçimlerinde bizim yolumuza katılarak gücümüze güç kattınız.
 
Bize düşen bundan sonra sandıkta olduğu gibi gönüllerde de yer bulmaktır. Bütün Esenköylülerin hislerine tercüman olmak ve hatırlarında yer almak en büyük dileğimdir. Musalla taşında hüsn-ü şehadetle anılmak, şu fani dünyada hoş bir sada bırakmaktan daha önemli bir şeyin geriye kalmayacağına inanmaktayım.
 
Dün olduğu gibi bundan sonra da yürüyeceğimiz yolda, yapacağımız hizmetlerde destek ve dualarınıza daha çok ihtiyacım olacak.
 
Muhabbetle kalın...
 
 
Mehmet Temel
Belediye Başkanı